QINHUANGDAO YIWO GLASS CO., LTD

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

QINHUANGDAO YIWO GLASS CO.,LTD

QINHUANGDAO YIWO GLASS CO.,LTD

1 2
QINHUANGDAO YIWO GLASS CO.,LTD QINHUANGDAO YIWO GLASS CO.,LTD
公司照片

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki : YIWO
Ilość pracowników : >100以上
Coroczne wyprzedaże : $50 Million-US$100 Million
Rok założenia : 2015
pc Export : 90% - 100%

QINHUANGDAO YIWO GLASS zajmuje się głównie produkcją szkła typu float i szkła. Nasza firma znajduje się w pięknym nadmorskim mieście turystycznym --- Qinhuangdao, które jest jednym z pierwszych nadmorskich otwartych miast i ważnych zagranicznych portów handlowych w północnej części Chin. Nasze miasto znajduje się w centrum strefy ekonomicznej koła Bohai, jest połączeniem strefy ekonomicznej północno-wschodniej i północno-chińskiej, Ma największy na świecie port produkcji energii - port Qinhuangdao. Pozycja geograficzna Qinhuangdao jest lepsza; ruch jest bardzo wygodny.

Nasza firma zawsze stosuje się do rynku, zwraca uwagę na postęp technologiczny i innowacje oraz wprowadziła technologię i sprzęt do głębokiego przetwarzania szkła w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w produkcji szkła hartowanego, szkła izolacyjnego, szkła laminowanego, szkła refleksyjnego, szkła matowego, szkła lakierowego, szkła ornamentowego, szkła lustrzanego, szkła fotowoltaicznego. Przyjmując rynek za wskazówkę, opierając się na jakości technologii, nasza firma świadczy profesjonalne usługi dla branży budowlanej, meblarskiej i innych branży dekoracyjnej od momentu jej założenia. Zgodnie z rynkiem jako rdzeniem, reformą jako siłą napędową, nasza fabryka aktywnie dostosowuje wewnętrzną strukturę i zmienia strategię marketingową, dostosowując się do popytu na rynku. W oparciu o konsolidację rynku nasza firma zajmuje się kompleksową pozycją i standardami zarządzania procesami oraz zarządzania systemami, aby zapewnić niezawodną ochronę jakości produktów. Nasza firma rozwija się dzięki doskonałemu systemowi zarządzania, bogatemu doświadczeniu produkcyjnemu i silnej sile technicznej, a także postępowi nauki i technologii. Zdobyliśmy pochwałę i wsparcie ze strony starych i nowych przyjaciół oraz klientów wszystkich sektorów społeczności.

Nasza firma zdobyła uznanie i długoterminową współpracę z naszymi klientami poprzez dobrą jakość, dokładny czas dostawy i korzystną cenę. Nasza produkcja została sprzedana krajowym dużym miastom i wielu zagranicznym krajom, sprzedającym do Korei Południowej, Japonii, Indii, Rosji i wielu innych krajów Eurazji, eksportujących również do Ameryki Północnej i Afryki. Witamy krajowych i zagranicznych przedsiębiorców przyjeżdżają, aby rozmawiać z nami o wysokiej jakości, wysokich standardach, preferencyjnych produktach, doskonałej obsłudze.

Szczegóły kontaktu
QINHUANGDAO YIWO GLASS CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Miss. Shine

Tel: 86-15133538156

Faks: 86-0335-8566934

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas